Naslovna Kontakt Mapa stranica
Jadranska banka d.d. - Šibenik

Popis lokacija poslovnih jedinica Jadranske banke d.d. Šibenik

Stranica prilagođena printeru
utorak, 21. kolovoz 2018.

Pronađite poslovnu jedinicu na karti

Popis poslovnih jedinica

  • Drniš

    Poslovnica "Drniš"

    Adresa: Kralja Zvonimira 17
    Telefon: +385 (0)22 887 983
    Fax: +385 (0)22 887 983
    E-mail: drnis@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon,sri,čet,pet: 08:00-14:00; uto 12:00-18:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: -
  • Murter

    Poslovnica "Murter"

    Adresa: Luke b.b.
    Telefon: +385 (0)22 311 240, +385 (0)22 311 241, +385 (0)22 311 243
    Fax: +385 (0)22 311 244
    E-mail: murter@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-14:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Ana Raste
  • Pirovac

    Poslovnica "Pirovac"

    Adresa: Kralja Petra Krešimira IV 3a
    Telefon: +385 (0)22 466 622
    Fax: +385 (0)22 466 622
    E-mail: pirovac@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-14:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Tonči Garofulić
  • Primošten

    Poslovnica "Primošten"

    Adresa: Crnica 16
    Telefon: +385 (0)22 571 091
    Fax: +385 (0)22 570 262
    E-mail: primosten@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-14:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Nevenka Ercegović
  • Rogoznica

    Poslovnica "Rogoznica"

    Adresa: Jadranska ulica 1
    Telefon: +385 (0)22 242 268
    Fax: +385 (0)22 559 540
    E-mail: rogoznica@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon,sri,čet,pet: 08:00-14:00; uto 12:00-18:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Katica Grgurević
  • Šibenik

    Poslovnica "Centrala"

    Adresa: Ante Starčevića 4
    Telefon: +385 (0)22 242 - 133
    Fax: +385 (0)22 334 101
    E-mail: centrala@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 07:30-19:30; sub 08:00-13:00
    Voditelj poslovnice: -

    Poslovnica "Grad"

    Adresa: Kralja Držislava b.b.
    Telefon: +385 (0)22 242 288, +385 (0)22 242 287
    Fax: +385 (0)22 201 202
    E-mail: grad@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-15:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Zorana Erceg

    Poslovnica "Vidici"

    Adresa: Vidici b.b.
    Telefon: +385 (0)22 338 888
    Fax: +385 (0)22 338 889
    E-mail: vidici@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-14:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Ojdana Skrozić

    Poslovnica "Šubićevac"

    Adresa: Ivana Bana Mažuranića br.7
    Telefon: +385(0)22 332 377
    Fax: +385 (0)22 332 385
    E-mail: subicevac@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon,sri,pet 08:00-14:00; uto,čet 12:00-18:00; sub 08:00-12:00

    Poslovnica "Dalmare"

    Adresa: TC Dalmare, Velimira Škorpika 23
    Telefon: +385 (0)22 242 252
    Fax: +385 (0)22 341 397
    E-mail:
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-20:00; sub 09:00-14:00;
    Voditelj poslovnice: Marijana Drenski

    Poslovnica "Mandalina"

    Adresa: Velimira Škorpika 5
    Telefon: +385 (0)22 331 956
    Fax: +385 (0)22 331 956
    E-mail: mandalina@jaba.hr
    Radno vrijeme:Pon,sri,čet,pet 07:30-13:30; uto 09:00-17:00; sub ne radi
  • Skradin

    Poslovnica "Skradin"

    Adresa: Trg Male Gospe 3
    Telefon: +385 (0)22 771 207
    Fax: +385 (0)22 771 208
    E-mail: skradin@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon,sri,čet,pet: 08:00-14:00; uto 12:00-18:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Katica Banić
  • Tisno

    Poslovnica "Tisno"

    Adresa: Zapadna gomilica 4
    Telefon: +385 (0)22 438 486
    Fax: +385 (0)22 436 486
    E-mail: tisno@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:00-14:00; sub 08:00-12:00
    Voditelj poslovnice: Danijela Kesić
  • Vodice

    Poslovnica "Vodice"

    Adresa: Herfordska ulica b.b.
    Telefon: +385 (0)22 443 137
    Fax: +385 (0)22 442 333
    E-mail: vodice@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon, sri, pet 08:00-14:00; uto, čet 12:00-18:00; sub 08:00-13:00
    Voditelj poslovnice: Sabina Perica
  • Split

    Poslovnica "Split"

    Adresa: Domovinskog rata 27c
    Telefon: +385 (0)21 480 283
    Fax: +385 (0)21 480 288
    E-mail: split@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:30-15:00, sub 08:30 – 12:30
    Voditelj poslovnice: -
  • Zagreb

    Poslovnica "Zagreb"

    Adresa: Martićeva 27
    Telefon: +385 (0)1 4557 096, +385 (0)1 4616 803, +385 (0)1 4616 804
    Fax: +385 (0)1 4557 096, +385 (0)1 4616 803, +385 (0)1 4616 804
    E-mail: zagreb@jaba.hr
    Radno vrijeme: Pon-pet 08:30-16:00, sub ne radi
    Voditelj poslovnice: -



 

Izračun kredita
Izračun štednje
Kalkulator valuta
Tečajna lista
Kontakt | Mapa stranica | Uvjeti korištenja | Zaštita privatnosti | Izjava Web | Anketa | Korisni linkovi | Impressum | Lokacije bankomata  
copyright © 2001 - 2018 Jadranska banka d.d. Šibenik
Sadržaj stranica je informativnog karaktera i ničim ne obvezuje Jadransku banku d.d. Šibenik
zadnja izmjena 21-08-2018
developed by lemax